Sprendimo nuomotis priėmimas

Tema: Sprendimo nuomotis priėmimas

Situacija: Dar praėjusių metų rudenį į mus kreipėsi įmonė su prašymu padėti surasti biuro patalpas. Klientai, kuriems buvo ieškomas biuras, savo dabartinėse patalpose buvo įsikūrę nuo pat įmonės veiklos pradžios (1999 m.). Patalpų moralinis senumas ir buvo priežastis, pastūmėjusi klientus ieškoti naujų  patalpų savo veiklai vykdyti.

Problema: Prieš kreipdamiesi į mus, klientai savo jėgomis ieškojo tinkamų patalpų. Jų paieškos truko apie 6 mėn., tad didžioji dalis biurų, kurie potencialiai atitiko jų keliamus reikalavimus jau buvo matyti, tačiau nei vienas iš jų pilnai nepatenkino lūkesčių.

Vėliau bendradarbiaujant su mūsų įmone klientams buvo pateikti visi galimi biuro patalpų nuomos variantai, kurie tiksliausiai atitiko keliamus potencialių nuomininkų reikalavimus. Klientai ilgai dvejojo, nepriėmė galutinio sprendimo, tad dėl didelio rinkos aktyvumo galimų alternatyvų skaičius nuolat mažėjo.Galiausiai beveik metus laiko trukusios biuro paieškos nutrūko ir klientai nusprendė pasidaryti kosmetinį dabartinių biuro patalpų remontą ir prasitęsti nuomos sutartį.

Vytauto komentaras: Taigi prieš pradedant ieškoti naujų biuro patalpų yra labai svarbu įvertinti kokiais kriterijais vadovaujantis bus priimtas sprendimas keisti seną biurą į naująjį. Atsakykite sau į kelis klausimus, kurie padės Jums apsispręsti:

  • Biudžetas – kiek finansiškai apsimoka keisti seną biurą į naują?
  • Nuomos sutarties sąlygos (jeigu yra galimybė palyginti su potencialiai tinkančių patalpų nuomos sutartimi).
  • Patalpų būklė, įrengimas.
  • Vieta mieste.
Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52528