Apie mus


Esame stipri, kompetentinga komanda dirbame komercinio nekilnojamojo turto srityje, puikiai išmananome savo šalies nekilnojamojo turto rinką ir siekiame klientams suteikti platų paslaugų spektrą. Tarpininkaujame perkant, parduodant ar nuomojant administracines patalpas. Koordinuojame įsigijimo ar pardavimo procesus, padedame sutvarkyti dokumentus ir sandorių teisinius formalumus.
Atstovaujame administracinių patalpų pirkėjus/nuomininkus ir biurų savininkus. Bendradarbiaudami daugiau nei su 130 Vilniaus verslo centrų ir atskirų biuro patalpų savininkais galime užtikrinti, jog rasime Jums tinkamą sprendimą (variantą).
Aukštą paslaugų kokybę ir sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais užtikrina mūsų požiūris į savo darbą - tik suvokdami kliento strateginius verslo tikslus galime pasiūlyti ir įgyvendinti optimalius nekilnojamojo turto sprendimus.
Siekiame, kad kiekvienas sudaromas sandoris Jums būtų naudingas ir atitiktų poreikius, o mūsų suteikiamos paslaugos prisidėtų prie Jūsų sėkmingos verslo plėtros.
 
Pagarbiai COLLIERS INTERNATIONAL ADVISORS komanda

 

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580