Nuomos sutarties įsipareigojimai

TEMA: Nuomos sutarties įsipareigojimai

Situacija: Šių metų pradžioje į mus kreipėsi įmonė, kuri savo veiklą tęsia antrus metus, su prašymu įvertinti galimybę išsinuomoti pigesnes biuro patalpas su reikiamais įmonei patogumais bei pateikti galimas alternatyvas.

Problema: Atsižvelgiant į pateiktoje  užklausoje esančius įmonės poreikius buvo atlikta esama rinkos analizė bei pateiktos kelios alternatyvios biuro patalpoms, į kurias persikėlus kiekvieną mėnesį įmonė galėtų sutaupyti nuo 1.000 Lt/mėn. iki 1.500 Lt/mėn.

Tačiau įmonei nusprendus nutraukti nuomos sutartį su dabartiniu nuomotoju paaiškėjo, jog nuomos sutartis buvo automatiškai pratęsta tam pačiam nuomos laikotarpiui, kuriam ir buvo pasirašyta, be galimybės ją nutraukti.

Brokerio komentaras: Daugeliui naujai susikūrusių įmonių pirmieji gyvavimo metai yra itin svarbūs. Siekiant įgyvendinti planuojamą kompanijos augimą, privaloma kaip įmanoma tiksliau prognozuoti būsimas pajamas ir išlaidas. Dažniausiai jaunoms kompanijoms nemaža dalis išlaidų tenka nuomojamoms biuro patalpoms. Prieš pasirašant nuomos sutartį yra labai svarbu atkreipti dėmesį kokius įsipareigojimus teks prisiimti, kokios sutarties nutraukimo sąlygos bei objektyviai įvertinti galimybes nuomotis biuro patalpas už nuspręstą sumą.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52528