Naujienos

naujienos
naujienos
2013. 06. 18

Baltic Hearts antrojo pastato statybos

Sėkmingai išnuomojusi Vilniuje baigiamą statyti pirmąjį „Baltic Hearts“ biurų pastatą, UAB „Baltic Hearts“ pradėjo kitų dviejų pastatų statybas. Naujai besiformuojančiame modernių biurų kvartale Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvių sankirtoje šį kompleksą iš viso sudarys trys biurų pastatai.

„Susidomėjimas mažaaukščiais A klasės biurais „Baltic Hearts“ komplekse išties didelis. Baigiamame statyti pastate jau išnuomotas visas plotas, o pirmieji klientai čia įsikels šių metų rudenį. Biurai išnuomoti didelėms ir gerai žinomoms tarptautinėms kompanijoms“, – pasakoja Aurimas Maldūnas, UAB UAB „Baltic Hearts“ Turto departamento direktorius.

Pradėti statyti naujieji korpusai savo plotu (du pastatai po 3300 kvadratinių metrų) taip pat, kaip ir pirmasis, optimaliai atitiks stambesnės tarptautinės arba vietinės kompanijos poreikius. Čia gali būti nuomojami ir atskiri aukštai, kurių vieno plotas siekia maždaug 1000 kvadratinių metrų.

„Rinka bręsta. Nuomininkai pasitiki profesionaliais plėtotojais ir yra linkę sudaryti išankstines nuomos sutartis dar pastato statybų metu. Tai rodo, kad nuomininkai vertina galimybę daryti įtaką biuro planavimui bei pastato infrastruktūrai dar statybos metu, o galimas rizikas ir potencialius lūkesčių neatitikimus aiškiai apibrėžia sutartyse“, – sako Martynas Babilas, „Newsec“ nekilnojamojo turto ekspertas.

Anot „Newsec“ specialisto, nekilnojamojo turto rinkoje pastaruoju metu pastebima itin aktyvi „tvirtų“ nuomininkų migracija arba ketinimai persikelti į modernius, kokybiškus biurų pastatus, kur nuomininkams siūlomas šiuolaikiškas bei optimaliai efektyvus biuro planavimas ir įrengimas.

Mažaaukščių privalumai

„Baltic Hearts“ pastatus suprojektavęs architektas Audrius Ambrasas sako, kad bene ryškiausias mažaaukščio biurų pastato privalumas – dideli ir erdvūs plotai viename aukšte. Neaukšti biurų pastatai ir plačios jų erdvės leidžia efektyviau panaudoti patalpas: pasiekti efektyviausią naudingo ir nuomojamo ploto proporciją (iki 95 %), optimizuoti darbo vietų skaičiaus ir nuomojamo ploto santykį, minimizuoti bendrojo ploto praradimus. Be to, mažaaukščiuose biuruose nebūna eilių prie liftų, į viršutinius aukštus lengva užlipti laiptais, didėja darbuotojų mobilumas. Tokiuose verslo centruose geresnė ir psichologinė atmosfera, viename aukšte dirbantys įmonės darbuotojai išlaiko kolektyviškumą.

Dideli ir erdvūs plotai viename lygyje, tai – vienas iš daugelio „Baltic Hearts“ biurų komplekso privalumų. Naujieji biurai bus pritaikyti konkrečios įmonės poreikiams, suprojektuoti ir įrengti pagal individualius nuomininkų pageidavimus.

„Baltic Hearts“ projektas yra plėtojamas patrauklioje vietoje sostinėje. Iš šio biurų komplekso per kelias minutes galima pasiekti svarbius Vilniaus miesto administracinius bei verslo objektus, patogu patekti į pagrindinius užmiesčio kelius. Geras susisiekimas su Vilniaus oro uostu ir kitais transporto mazgais. Šis verslo centras yra vienoje geriausių miesto vietų su išvystyta teritorijos infrastruktūra: šalia pastatyti verslo ir pramogų centrai.

„Baltic Hearts“ skaičiais
Bendras „Baltic Hearts“ statomų biurų plotas sieks 10 000 m2, trys pastatai – po maždaug 3300 m2.
Automobilių statymui įrengtos antžeminės bei 3 lygių požeminė, 400 vietų automobilių statymo aikštelė.

Šaltinis: http://ukiozinios.lt

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580