Laiko įtaka biuro paieškos procesui

Tema: laiko įtaka biuro paieškos procesui

Situacija. Likus vienam mėnesiui iki nuomos sutarties pabaigos į mus kreipėsi įmonė prašydama skubiai padėti surasti biuro patalpas. Klientas nurodė keletą tikslių reikalavimų naujoms biuro patalpoms: patalpos turi būti centrinėje miesto dalyje, lengvai randamos ir pirmajame aukšte. Atsižvelgus į esminius reikalavimus per savaitę pasiūlėme įmonei tinkančias biuro patalpas

Problema. Likus trims savaitėms iki sutarties su dabartiniu nuomojamų patalpų savininku pabaigos reikėjo nedelsiant apsispręsti dėl naujai surastų biuro patalpų. Šiuo atveju apsisprendimą sunkinantis veiksnys tapo nereprezentatyvus pastato fasadas, kurio pirmajame aukšte ir buvo surastos visiškai naujai suremontuotos bei kitus esminius reikalavimus atitinkančios biuro patalpos.

Sprendimas. Atsižvelgiant į kliento ribotus laiko išteklius, buvo nutarta pradėti derybas su pasiūlytų naujų patalpų savininku. Derybos baigėsi abejoms pusėms priimtinu kompromisu: patalpų savininkas sutiko savo lėšomis sutvarkyti patalpų fasadą, tuo tarpu klientas įsipareigojo nuomotis patalpas ilgalaike, 5 metų trukmės sutartimi.

Vytauto komentaras. Vienas iš pagrindinių veiksnių apsukinančių patalpų paiešką yra laikotarpis, per kurį norima surasti naujas biuro patalas. Tad šiuo atveju klientui pasisekė, kadangi buvo rastos visus lūkesčius atitinkančios patalpos bei dėl tam tikrų defektų buvo nesunkiai sutarta su patalpų savininku. Siekiant išvengti streso ir surasti poreikius atitinkančias patalpas, biuro paieškos procesą rekomenduojama pradėti ne vėliau kaip 3 – 4 mėnesiai prieš pasibaigiant esamai nuomos sutarčiai.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580