Kodėl neįvyko sandoris?

Tema: kodėl neįvyko sandoris?

Situacija. Su  klientu, kuriam ieškojome naujų biuro patalpų, aptarėme visus poreikius. Suradę geriausiai poreikius atitinkantį variantą, jį pristatėme klientui. Buvo priimtas sprendimas nuomotis surastas patalpas, tačiau klientas galėjo sau leisti šiek tiek mažesnę patalpų nuomos kainą.

Problema. Nuomotojas buvo nustatęs konkrečią nuomos kainą ir nebuvo linkęs jos mažinti. Patalpų savininkas buvo įsitikinęs, kad įmonės, prašančios mažinti nuomos mokestį yra finansiškai nepatikimos, o taip pat anksčiau ar vėliau atsiras klientas, kuris nuomosis biurą, už jo pageidaujamą sumą. Kadangi mūsų klientui, kuris norėjo nuomotis biurą, viskas, išskyrus nuomos mokestį tiko, reikėjo įtikinti nuomotoją, kad mažesnis nuomos mokestis prašomas ne dėl finansinių sunkumų, o dėl griežtai suplanuoto biudžeto.

Sprendimas. Derybų metu buvo stengtasi priimti abiems šalims priimtiniausią sprendimą. Deja, bet nuomotojas, kainos atžvilgiu savo pozicijos nepakeitė  ir derybos dėl biuro nuomos nutrūko. Klientui pateikėme kitas alternatyvas pagal jo suformuotos poreikius. Iš pasiūlytų alternatyvų atsirado klientą tenkinantis pasiūlymas tiek poreikių (lokacija, plotas, išplanavimas, įrengimas), tiek kainos atžvilgiu. Šiuo atveju derybos buvo produktyvesnės ir klientas išsinuomojo norimą biurą.

Viktorijos komentaras. Klientui buvo surastas biuras, kuris pilnai atitiko jo reikalavimus. Šiuo atveju džiugu, kad klientas neapsiribojo vienu biuru ir vienoms deryboms nutrūkus nemažino savo poreikių bandydamas neviršyti planuojamo biudžeto, o toliau aktyviai dalyvavo naujai surasto biuro derybose dėl nuomos sąlygų. Visi kompromisai buvo sėkmingai priimti.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52528