Išankstinis nuomos sutarties nutraukimas

TEMA: išankstinis nuomos sutarties nutraukimas

Situacija. Klientas kreipėsi į mus su prašymu surasti poreikius atitinkančias biuro patalpas, kadangi tuometinės patalpos tapo per mažos. Atrinkę, mūsų manymu, tinkamiausias tuo metu rinkoje buvusias alternatyvas, apžiūrėjome jas gyvai ir padėjome Klientui išsirinkti labiausiai atitinkančią poreikius. Įmonė įsikūrė viename iš verslo centrų, sudarydama 2 metų trukmės nuomos sutartį.  Po pusmečio, vieni įmonės partneriai   pasiūlė Klientui įsikurti jų nuomojamose patalpose. Nutarta pasiūlymu pasinaudoti.

Problema. Nuomos sutartyje buvo apibrėžta, kad išankstinio sutarties nutraukimo atveju nuomininkas privalo įspėti nuomotoją nevėliau kaip prieš 2 mėn. iki planuojamo nutraukimo fakto ir sumokėti 2 mėn. nuomos mokesčio dydžio netesybas. Kaip kuo mažesnėmis sąnaudomis nutraukti dabartinę nuomojamų biuro patalpų nuomos sutartį?

Sprendimas. Buvo nutarta, kad geriausias tokios situacijos sprendimo būdas būtų perleisti turimą nuomos sutartį naujiems nuomininkams. Informavus apie tai nuomotoją jis neprieštaravo, kadangi pagrindinis jo rūpestis, naujo nuomininko suradimas, bus išspręstas. Dėka 5 metų kompanijos įdirbio ir sukauptos klientų duomenų bazės, mažiau nei per dvi savaites buvo rasti nauji nuomininkai patalpoms, nuomotojas juos patvirtino – sprendimas pasiteisino. Klientas jam įgyvendinti sugaišo iki 1 valandos laiko.

Vytauto komentaras. Esame dėkingi, kad, prireikus pagalbos, Klientas nedvejodamas kreipėsi į mus. Pasitikėjimo demonstravimas yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Mūsų užduotis – padėti išspręsti iškilusias problemas, atrasti alternatyvių sprendimo būdų ir pateisinti klientų lūkesčius. Ypatingai vertiname klientus, kurie siekia maksimalaus profesionalumo savo veikloje ir nešvaisto laiko bei resursų pašaliniams darbams. Kiekvienas dirba savo darbą – patikėkite savo NT problemas žmonėms, kurie jas su malonumu sprendžia kiekvieną dieną.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580