Investicijų klausimas

TEMA: investicijų klausimas

Situacija. Kartu su klientu – biuro patalpų nuomai ieškančia kompanija – aptarėme jo poreikius ir suradome labiausiai poreikius atitinkantį biurą. Sprendimas nuomotis patalpas buvo priimtas su viena sąlyga: patalpoms turėjo būti atlikti pagerinimai, kad jos atitiktų B klasės administracinėms patalpoms keliamus įrengimo ir techninius reikalavimus.

Problema. Nuomotojas, turėjęs nesėkmingos praktikos su nepatikimais nuomininkais, nebuvo linkęs į papildomas investicijas ir nesutiko atlikti darbų, skirtų biuro kokybei pagerinti, neatsižvelgiant į tai, kad nuomininkas yra daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti kompanija. Jo motyvas – geriau išnuomoti šiek tiek pigiau, bet be papildomos rizikos, jei nuomininkas nutrauktų sutartį anksčiau laiko. Kadangi pastato vieta nuomininkui labai tiko, iškilo dilema – kaip įtikinti savininką gerais nuomininko sprendimais ir priimti teigiamą sprendimą.

Sprendimas. Derybų metu buvo nutarta patalpų pagerinimo darbus padalinti pusiau abiems šalims. Tokiu būdu nuomininkas parodė savo ketinimų rimtumą ir užsitikrino nuomotojo pasitikėjimą. Savininkas įrengė kondicionierius, sutvarkė dalį sienų, klientas įsipareigojo pakeisti biuro grindis. Abi šalys liko patenkintos, kadangi pagrindinius techninius  klausimus padėjo spręsti ir kilusias papildomas problemas derino klientą atstovavusi įmonė. Tai lėmė greitą ir efektyvų sprendimų priėmimą.

Viktorijos komentaras. Nuomojamos patalpos dėl aukščiau minimų aplinkybių buvo įkainotos apie 30% pigiau nei tuo metu rinkoje esantys modernesni biurai. Nuomininkas, prisidėjęs prie patalpų būklės pagerinimo, sutarties nuomos laikotarpiu (net ir įskaičiavus investicijas) sutaupys 17.000 Lt nuomos mokesčiams, lyginant juos su alternatyviais pasirinkimais.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580