Biuro paieška bendradarbiaujant su nekilnojamojo turto kompanijomis

Tema: Biuro paieška bendradarbiaujant su nekilnojamojo turto kompanijomis

Situacija. Kiekvienos naujai besikuriančios įmonės planuose, nepriklausomai nuo būsimo veiklos pobūdžio, yra numatytas patalpų, kuriose įmonė veiks, nuomos klausimas. Tad kokį sprendimą priimti norit kuo efektyviau išspręsti šį klausimą? Tokią užklausą neseniai esame gavę iš vienos naujai besikuriančios įmonės atstovų.

Problema. Dažniausiai tokią pačią užklausą gauna ne viena, bet keletas nekilnojamojo turto kompanijų. Vėliau nekilnojamojo turto kompanijos remdamosis kasdiene praktika gaunant daugybę užklausų iš potencialių klientų, greičiausiai nepateiks visų pačių tinkamiausių pasiūlymų bei sprendimo variantų. Tokiu atveju klientas susiduria su papildoma problema, kaip iš daugybės gautos informacijos atsirinkti teisingą, tą kurios labiausiai reikia, taip pat rizikuoja jam geriausiai tinkančių patalpų taip ir nepamatyti.

Sprendimas. Siekiant išvengti problemos buvo tiesiogiai susisiekta su įmonės atstovais ir suorganizuotas susitikimas. Susitikimo metu buvo pristatyta esama administracinių patalpų rinkos situacija, išklausyti būsimos įmonės poreikiai patalpų nuomos klausimu bei atsižvelgiant į šiuos veiksnius  pristatyti visi galimi sprendimo variantai, bei galimos alternatyvos. Taip pat naujai besikuriančios įmonės atstovų buvo priimtas sprendimas tiesiogiai bendradarbiaujant su mūsų įmone surasti tinkamas biuro patalpas.

Komentaras. Įmonės, siekdamos susirinkti kuo platesnę informaciją apie galimybes nuomotis naujas biuro patalpas, dažniausiai kreipiasi į visas žinomas NT kompanijas. Tokiu būdu retai pavyksta iš informacijos gausos priimti patį tinkamiausią sprendimą bei šiuo paieškos principu yra sugaištama žymiai daugiau laiko tiek kontaktuojant su kitomis įmonėmis, tiek analizuojant visą gautą informaciją. Tad rekomenduojama pasirinkti vieną tinkamą partnerį, su kuriuo dirbant būtų efektyviai ir greitai išspręsti visi su NT susiję klausimai.

Susisiekite

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 676 52580