North Star

  North Star


  Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. 


  Zona: Šiaurės Miestelis
  Klasė: A
  Bendras plotas m2: 19.874 m2
  Naudingas plotas m2: 10.431 m2
  Aukšto plotas m2: 1.000 m2
  Pastatytas: 2009
  Kaina: 12,00-13,00 €/m2
  Aukštų skaičius: 7
  Parkavimo vietų: 370

  Domina patalpos šiame pastate?

  Aprašymas

  Jei žmonėms gyvenime sekasi, sakoma, kad jie gimę po laiminga žvaigžde. Naujasis kompleksas žvaigždės vardu pavadintas neatsitiktinai. Juk žvaigždė – aukščiausių idealų, siekių ir šviečiančios išminties ženklas, simbolis, padedantis atrasti kelią į sėkmę.

  Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. Verslo centras yra įsikūręs prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Šiaurės miestelį. Dvi sklypo kraštinės ribojasi su Ulonų bei Apkasų gatvėmis, priešingoje pusėje – su senąja Verkių gatve.
  Naujasis kompleksas yra lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto dalies. Atstumas nuo jo iki Vilniaus Katedros aikštės – vos 2 km, o Vilniaus senamiestis automobiliu pasiekiamas mažiau negu per 5 minutes. Visuomeninio transporto stotelė, pro kurią juda pagrindinių miesto maršrutų transportas – vos už 150 m.
   
  Technologijos
   
  Šiuolaikiškos inžinerinės sistemos: biurų pastato funkcionavimą užtikrina atitinkamo galingumo elektros sistemos. Natūralų vėdinimą pastate papildo modernios šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos, kurios nekelia didelio triukšmo bei negadina interjero. Atsižvelgiant į nuomininkų poreikius pastate suprojektuotas šiuolaikiškas informacinių technologijų tinklas (6E), kuris turės dideles galimybes: platų išorinių jungčių spektrą, kabelinius statvamzdžius, galimybę organizuoti bevielį ryšį, įvairias serverines.
   
  Natūralus apšvietimas: visi komplekso pastatai orientuoti taip, kad būtų maksimaliai išnaudojama dienos šviesa bei vietovės privalumai.
   
  Patikima apsaugos sistema: iš Verkių ir Ulonų gatvių yra naudojami bendri kontroliuojami įvažiavimai ir stebimi įėjimai į teritoriją.

  BMS (building management system) – sumontuota moderni pastato valdymo sistema, kompleksiškai valdysianti ir stebėsianti visus specializuotus pastato įrenginius ir inžinerines sistemas.

  Patalpų planavimas

  Optimali pastato erdvės konfigūracija suteikia galimybę įrengti biurus bet kokio dydžio kompanijai: nuo 10 iki 1 000 darbuotojų. Biurų pastatas unikalus tuo, kad didelės įmonės gali organizuoti savo veiklą neskaidydamos biuro per du ar tris aukštus, o tiesiog pasirinkdamos jų poreikius atitinkančias patalpas įvairiose pastato dalyse.

  objektas.
  vilniuje

  2023. 04. 21
  2023 m. I ketv. apžvalga
  Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) 2023 metų pirmojo ketvirčio apžvalga
  2023. 04. 07
  Medicinos bankas persikels į „Artery“
  Projekto nuomos partnerių „Colliers“ Tarpininkavimo departamento vadovės Sandros Jovaišaitės teigimu, bendrovė su verslo centro vystytojais...
  2023. 04. 04
  Įsibėgėja Naujamiestyje vystomo verslo centro „Yellowstone“ darbai:...
  Mišrių investicijų įmonė „Equite“ į projekto vystymą investuos 25 mln. Eur. Pasirašyta sutartis ir dėl pastato nuomos tarpininkavimo – juo rūpinsis...

  Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
  +370 676 52580