North Star

  North Star


  Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. 


  Zona: Šiaurės Miestelis
  Klasė: A
  Bendras plotas m2: 19.874 m2
  Naudingas plotas m2: 10.431 m2
  Aukšto plotas m2: 1.000 m2
  Pastatytas: 2009
  Kaina: 12,00-13,00 €/m2
  Aukštų skaičius: 7
  Parkavimo vietų: 370

  Domina patalpos šiame pastate?

  Aprašymas

  Jei žmonėms gyvenime sekasi, sakoma, kad jie gimę po laiminga žvaigžde. Naujasis kompleksas žvaigždės vardu pavadintas neatsitiktinai. Juk žvaigždė – aukščiausių idealų, siekių ir šviečiančios išminties ženklas, simbolis, padedantis atrasti kelią į sėkmę.

  Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. Verslo centras yra įsikūręs prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Šiaurės miestelį. Dvi sklypo kraštinės ribojasi su Ulonų bei Apkasų gatvėmis, priešingoje pusėje – su senąja Verkių gatve.
  Naujasis kompleksas yra lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto dalies. Atstumas nuo jo iki Vilniaus Katedros aikštės – vos 2 km, o Vilniaus senamiestis automobiliu pasiekiamas mažiau negu per 5 minutes. Visuomeninio transporto stotelė, pro kurią juda pagrindinių miesto maršrutų transportas – vos už 150 m.
   
  Technologijos
   
  Šiuolaikiškos inžinerinės sistemos: biurų pastato funkcionavimą užtikrina atitinkamo galingumo elektros sistemos. Natūralų vėdinimą pastate papildo modernios šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos, kurios nekelia didelio triukšmo bei negadina interjero. Atsižvelgiant į nuomininkų poreikius pastate suprojektuotas šiuolaikiškas informacinių technologijų tinklas (6E), kuris turės dideles galimybes: platų išorinių jungčių spektrą, kabelinius statvamzdžius, galimybę organizuoti bevielį ryšį, įvairias serverines.
   
  Natūralus apšvietimas: visi komplekso pastatai orientuoti taip, kad būtų maksimaliai išnaudojama dienos šviesa bei vietovės privalumai.
   
  Patikima apsaugos sistema: iš Verkių ir Ulonų gatvių yra naudojami bendri kontroliuojami įvažiavimai ir stebimi įėjimai į teritoriją.

  BMS (building management system) – sumontuota moderni pastato valdymo sistema, kompleksiškai valdysianti ir stebėsianti visus specializuotus pastato įrenginius ir inžinerines sistemas.

  Patalpų planavimas

  Optimali pastato erdvės konfigūracija suteikia galimybę įrengti biurus bet kokio dydžio kompanijai: nuo 10 iki 1 000 darbuotojų. Biurų pastatas unikalus tuo, kad didelės įmonės gali organizuoti savo veiklą neskaidydamos biuro per du ar tris aukštus, o tiesiog pasirinkdamos jų poreikius atitinkančias patalpas įvairiose pastato dalyse.

  objektas.
  vilniuje

  2022. 12. 01
  Hibridinio darbo pliusai ir minusai
  Colliers International Advisors partnerė, tarpininkavimo departamento vadovė Sandra Jovaišaitė dalinasi savo įžvalgomis.
  2022. 10. 16
  Sandėlių valdytojams su nuomininkais teks derėtis:
  Vieni susitars, kiti išsisiuntinės

  Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
  +370 601 15336