Baltic hearts I, II, III

  Baltic hearts I, II, III


  A klasės  verslo centras, esantis puikiai matomoje vietoje - Ukmergės, Geležinio vilko ir Konstitucijos gatvių sankirtoje.

  Zona: CBD
  Klasė: A
  Bendras plotas m2: 10.500 m2
  Naudingas plotas m2: 10.000 m2
  Aukšto plotas m2: 1.000 m2
  Pastatytas: 2014
  Kaina: 14,00-15,50 €/m2
  Aukštų skaičius: 3
  Parkavimo vietų: 427

  Domina patalpos šiame pastate?

  Aprašymas

  A klasės  verslo centras, esantis puikiai matomoje vietoje - Ukmergės, Geležinio vilko ir Konstitucijos gatvių sankirtoje. Šis verslo centras susideda iš trijų etapų ir rinkai siūlo naujai pastatytas, moderniai įrengtas A klasės biurų patalpas.

  Racionalių architektūrinių sprendimų dėka, verslo centras puikiai įsilieja į aplinką. Pastatai yra maža-aukščiai, todėl neužstoja miesto panoramos leidžiantis Ukmergės gatve. Architektūrinis sprendimas statyti tris identiškus pastatus vieną šalia kito buvo priimtas dėl  atskiro pastato atskirai įmonei „a separate building to a single company“ koncepcijos - verslo centras orientuotas tik į didelių plotų nuomą.

  Vienas iš pastato pliusų yra bendra erdvė darbui, kuri pagerina komunikaciją bei yra visiškai priešinga įprastam patalpų išdėstymui dangoraižiuose. Patalpos yra įrengiamos ir išdėstomos pagal kliento pageidavimus.

  objektas.
  vilniuje

  2022. 12. 01
  Hibridinio darbo pliusai ir minusai
  Colliers International Advisors partnerė, tarpininkavimo departamento vadovė Sandra Jovaišaitė dalinasi savo įžvalgomis.
  2022. 10. 16
  Sandėlių valdytojams su nuomininkais teks derėtis:
  Vieni susitars, kiti išsisiuntinės

  Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
  +370 601 15336