CORE verslo centras

CORE verslo centras


Naujas A + klasės verslo centras. Susideda iš A ir B pastatų. Jie sujungti per požeminį trijų aukštų parkingą. Core verslo centras atitinka Breem ir Fitwell standartus, A pastate įrengtas sporto klubas , kuriuo galės naudotis visi verslo centro darbuotojai, konferencijų salė, elektromobilių įkrovimo stotelės, dviračių saugyklos, persirengimo kambariai. Laisvalaikio ir darbo zonos lauke. Vaikų žaidimo aikštelė. Apatiniame aukšte trijų virtuvių restoranas, registratūra, kavinė. Pirmame aukšte vaikų ugdymo mokykla.

CORE diegiama šiuolaikiška vidinė infrastruktūra ir darbuotojo gerbūviui skirtos paslaugos. Dienos šviesos kokybę užtikrina tokie sprendimai kaip aukštos lubos, 20 m. aukšto gylis, langai iki žemės bei vidiniai roletai. Pakeltos grindys, erdvūs aukštai, kokybiškos medžiagos ir modernus įrengimas. CORE diegiama modernias šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas su padidintais oro kiekiais, taip pat naudojame išmanią pastato valdymo sistemą. Visa tai užtikrins malonią darbuotojų ir svečių savijautą.


Zona: CBD
Klasė: A
Bendras plotas m2: 35.000 m2
Naudingas plotas m2: 31.500 m2
Aukšto plotas m2: 4.570 m2
Kaina: 15,50-19,00 €/m2

Domina patalpos šiame pastate?

objektas.
vilniuje

2022. 12. 01
Hibridinio darbo pliusai ir minusai
Colliers International Advisors partnerė, tarpininkavimo departamento vadovė Sandra Jovaišaitė dalinasi savo įžvalgomis.
2022. 10. 16
Sandėlių valdytojams su nuomininkais teks derėtis:
Vieni susitars, kiti išsisiuntinės

Ieškote biuro patalpų / Norite išnuomoti patalpas? Kreipkitės:
+370 601 15336